Pompy ciepła

zielone

KOMFORT PRZEZ CAŁY ROK

Czy jest coś lepszego w zimne dni, niż powrót do ciepłego, przytulnego wnętrza własnego domu? Odkryj instalację pompy ciepła, źródła energii odnawialnej i twoich oszczędności. Czytaj więcej...

System pozwalający na ogrzewanie wody i domu, wciąż zyskujący na popularności to pompa ciepła. Jej zasada działania jest odwrotna do działania lodówki – pobiera ciepło z otoczenia i w innej formie transportuje je do wnętrza domu, zapewniając ogrzewanie wody oraz powietrza w pomieszczeniu. Umożliwia również skuteczne chłodzenie w cieplejsze pory roku, jak późna wiosna czy lato. Pompy ciepła Hitachi wykorzystują odnawialne źródła energii, dzięki czemu są przyjazne środowisku. W ofercie firmy Werner Sp. z o.o. Sp. K. znajduje się bogaty wybór produktów tej japońskiej marki będącej jednym ze światowych liderów w branży systemów ogrzewania budynków.

Zalety pomp ciepła – czy to się opłaca?

Poszukując sprawdzonego systemu ogrzewania budynku, warto postawić na pompę ciepła Hitachi. Wykazuje bowiem liczne zalety jako system ogrzewania budynków mieszkalnych, lokali usługowych, hal handlowych czy obiektów przemysłowych. Przede wszystkim pompy są w pełni bezobsługowe, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. Nie zużywają również energii, a ich zasada działania oparta jest na odnawialnych źródłach ciepła, co czyni je nie tylko tanim, ale również ekologicznym rozwiązaniem. Nie powodują emisji spalin i innych, szkodliwych substancji, dlatego nie zanieczyszczają atmosfery. Pompa ciepła nie wymaga również żadnego zbiornika na paliwo, co przekłada się na oszczędność miejsca. Jest łatwa i szybka w montażu. Dzięki prostej zasadzie działania jest również najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu, nie powodując zagrożenia powstania pożaru czy zatrucia gazem.

Pompa ciepła powietrze-woda Hitachi

Wybierając odpowiednie ogrzewanie dla domu lub innego obiektu, warto zainwestować w sprawdzoną pompę ciepła powietrze-woda Hitachi służącą do ogrzewania wody w wodociągach oraz powietrza w pomieszczeniu w zimniejsze pory roku. Ponadto latem odprowadza ona ciepło z pomieszczenia, zapewniając odpowiednią klimatyzację. Dzięki wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji i starannie opracowanej technologii urządzenia grzewcze tej japońskiej marki służą niezawodnie przez długie lata. To jeden z powodów, dla których opinie na temat pomp ciepła Hitachi są bardzo pozytywne i nie brakuje nowych klientów decydujących się na zakup tych modeli. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, a następnie do składania zamówień.