Klimatyzacje

Nie mamy wpływu na to, jaka będzie temperatura powietrza na zewnątrz, ale możemy stworzyć korzystniejsze i bardziej komfortowe warunki w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Dzięki klimatyzatorom Hitachi możesz łatwo zmienić temperaturę powietrza: zarówno ją podnieść, jak i obniżyć. To rozwiązanie sprawdzi się w budynkach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych.

Klimatyzatory - gdzie są niezbędne?

Przybywa zwolenników systemów klimatyzacji w prywatnych domach. Nic w tym dziwnego, ponieważ nowoczesna klimatyzacja to niesamowity komfort i możliwość regulacji temperatury w zależności od panującej pory roku i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Bardzo często spotykamy się też z klimatyzacją w miejscach publicznych. Większość sal bankietowych, eventowych i weselnych jest wyposażona w klimatyzatory. Dlaczego? Powód jest prosty: podczas imprezy w pomieszczeniu znajduje się bardzo dużo osób, przez co powietrze staje się ciężki i gorące. Dodatkowym utrudnieniem w utrzymaniu temperatury na sali jest spora ilość ciepłych posiłków, a także atmosfera zabawy czy tańce. W utrzymaniu komfortu przebywania w takim pomieszczeniu pomaga klimatyzacja Hitachi, dzięki której pozbędziesz się nadmiaru ciepła z pomieszczenia i poprawisz cyrkulację powietrza.  

Systemy Split i Multisplit w klimatyzatorach Hitachi

Klimatyzatory Hitachi są doskonałym wyborem niezależnie od Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia bazujące na dwóch systemach. Klimatyzatory Split są dobre, gdy chcesz założyć klimatyzację w jednym pomieszczeniu. W tym systemie zasilanie zewnętrzne jest połączone tylko z jednym urządzeniem. Dlatego w przypadku, kiedy chcesz klimatyzować kilka pomieszczeń, lepiej wykorzystać system klimatyzacji Multisplit. Pozwala on do jednego zasilania podłączyć kilka zestawów. W ten sposób oszczędzasz miejsce oraz czas i pieniądze. Konserwacji wymaga bowiem tylko jeden system, zamiast kilku mniejszych. To rozwiązanie jest doskonałe dla hoteli, czy sal weselnych, gdzie niezbędny jest klimatyzator w kilku pomieszczeniach. Nie wiesz, jaki system wybrać dla siebie? Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie masz możliwości. 


Split